W kolejnych minutach Lechici mieli kłopoty z opuszczeniem własnej połowy, a zawodnicy Rakowa z dużą swobodą wymieniali podania w okolicy pola karnego gości. Jeszcze przed przerwą mogło być 2:0, a Szczepański był bliski ustrzelenia dubletu, ale kiedy próbował wślizgiem zakończyć ładną zespołową akcję, to zabrakło mu centymetrów, aby trafić w piłkę.

Lechici przebudzili się dopiero około 35. minuty, ale już od początku drugiej połowy znowu dominowali gospodarze. Kolejorz najbliżej wyrównania był w 66. minucie, ale Gytkjaer skiksował z najbliższej odległości.

Kilka minut później kibice z Częstochowy wpadli w wielką euforię, bo Szczepański strzelił drugiego gola. Radość jednak nie trwała długo. Arbiter, korzystając z systemu VAR, cofnął się do akcji sprzed kilku sekund przed strzałem Szczepańskiego i dopatrzył się faulu Bartla. Tym samym anulował gola. W końcówce spotkania Lech niby próbował atakować, ale Raków się dzielnie bronił i groźnie kontrował.
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24112021,rakow-czestochowa-lech-poznan-niespodzianka-kolejorz-odpada.html#s=BoxSportMT